Turabi’nin Survivor macerası bitti! Eski şampiyon Survivor All Star’a veda etti: 3 yeni yarışmacı katıldı

Tv8’in sevilen yarışma programı Survivor All Star’da Nagihan ve Aleyna arasında yaşanan kavga Acun Ilıcalı’yı çileden çıkardı.

Konsey’de konuşma yapan Ilıcalı “Çok çok üzücü olaylar üst üste geldi. Geçmişte de yaşamıştık. Adeta kara bulutlar dolaşıyor diyebiliriz. Hiç istediğimiz olaylar yaşandı. Yarım kalan konsey ve devamında da krizin Survivor’ı sarması diyebiliriz” dedi.

Ilıcalı sözlerine şöyle devam etti;

NAGİHAN’IN LİMİTİ DOLDU

Kısa bir konuşma yapan Aleyna “Kendisinin bana yapılan fiziksel hareketini kabul etmiyorum. O yüzden tüm Türkiye önünde kendisinden özür bekliyorum” dedi.

NAGİHAN ÖZÜR DİLEDİ

Nagihan “Bu kadar zorlanacağımı beklemiyordum. Başta sakin bir Survivor yaşa keyfini çıkar dedim kendi kendime. Burası sayesinde hayatımda göremeyeceğim ulaşamayacağım noktalara ulaştım. Hayalini bile kuramayacağım isimlerle işler yaptım. Burası benim ekmek teknem, size çok şey borçluyum. Bu kadar çetin geçeceğini açıkçası beklemedim. Üzgünüm kendime hiç yakıştıramıyorum. Kızım da şunu söylemişti, anne lütfen orada kavga etme demişti. Burada hiç ummadığın anda gerginlikler oluyor. Sevenlerim ve kızım için burada söz veriyorum, asla eski Nagihan’ı göremeyecekler. Öncelikle başta sizden çok büyük özür diliyorum, milyon kez özür diliyorum. Ve tüm ekipten özür diliyorum. Karşı takımdan kendi takımımdan Aleyna’dan olmak üzere özür diliyorum” dedi.

NAGİHAN VE NEFİSE’YE CEZA

Acun Ilıcalı yaşanan gerginlikler nedeniyle Nagihan’a 5 ödül ceza verildiğini duyurdu. Nefise’ye de 2 ödül ceza verildi.

MUSTAFA GERİ DÖNECEK Mİ?

Nagihan “Mustafa Kemal’in 9 aylık çocuğu var ve gerçekten maddi olarak ihtiyacı var Mustafa’yı rica ediyorum geri döndürün” dedi. Acun Ilıcalı “Mustafa Kemal konsepte karşı garip bir viteste şimdi pişmanmış, biz de insanları üzmemeye kaybetmemeye karşı duyarlıyız. Bu durumu değerlendireceğiz” dedi.

Acil Durum Konseyi’nde konuşan Mustafa Kemal “Hepinizden özür diyorum. Yarışmanın atmosferiyle fevri davranabiliyoruz. Geri gelmek istedim ve kabul ettiniz. Teşekkür ediyorum” dedi.

4. ELEME ADAYI DA BELLİ OLDU

Yarım kalan Konsey’de dördüncü gitme adayı da belli oldu. Yapılan oylamada 6 ay alan Yunus Emre 4. gitme adayı oldu.

TURABİ YARIŞMAYA VEDA ETTİ

Survivor’da Acil Durum Konseyi kararı alındı. Acun Ilıcalı sakatlanan Turabi’nin son durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, doktorların 5 günlük tedavisinin ardından Turabi’nin maalesef bu sezon Survivor’a devam edemeyeceğini belirttiğini söyledi.

KIRMIZI TAKIMA YENİ YARIŞMACILAR GELDİ

Acun Ilıcalı Acil Durum Konseyi’nde Avatar Atakan’ın Kırmızı Takım’a geldiğini duyurdu. Kırmızı Takım’a gelen 2. isim ise Hilmi Cem oldu. Yine Kırmızı Takım’a gelen 3. yarışmacı da Seda’nın ikizi Sema.

DÜELLO EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU

Yarı final eşleşmeleri Mustafa Kemal, Ersin ile yarışacak. Yunus Emre ile de Yaman eşleşti. Geçen haftadan gelen 2 aday da Bozok ve Sercan idi. Bu mücadelenin mağlubu ile bu haftanın çıkaracağı aday son oyuna çıkacak ve kaybeden veda edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x