Motorola Edge 40 Neo 5G’nin fiyatı sızdırıldı

Motorola’nın yeni telefon modeli olan Edge 40 Neo, 14 Eylül’de birçok Avrupa ülkesinde tanıtılacak. Duyumcu Paras Guglani’nin paylaştığı perakende ekran görüntüsüne göre, 12GB RAM ve 256GB depolama kapasitesine sahip Edge 40 Neo 5G’nin fiyatı 338.99 Euro olarak belirlendi. Fiyatta bölgesel vergi nedeniyle küçük dalgalanmalar olabileceği belirtildi.

Motorola Edge 40 Neo‘nun 6.55 inç boyutunda bir P-OLED ekrana sahip olacağı söyleniyor. Bu ekranın kenarları zarif bir şekilde kavisli ve 1080 x 2400 piksel FHD+ çözünürlüğünde olacak. Ek olarak 144Hz hızında bir yenileme oranına sahip olması bekleniyor. Telefonun ön yüzünde 32 megapiksellik bir kamera ile mükemmel selfie’ler çekme imkanı sunabileceği belirtiliyor. Arka kısımda ise 50 megapiksellik ana kamera bulunacağı, bu kameranın optik görüntü stabilizasyonu (OIS) özelliği ile daha net fotoğraflar çekebileceği ifade ediliyor. Bunun yanı sıra, 13 megapiksellik ultra geniş açılı bir kamera da olacak.

Motorola Edge 40 Neo 5G’nin fiyatı sızdırıldı

Telefonun yazılımı hakkında ise, Motorola Edge 40 Neo‘nun en yeni MyUX tabanlı Android 13 işletim sistemini kutudan çıkartacak şekilde gelmesi bekleniyor. Telefonun içerisinde yer alacak olan yonga setinin ise yeniden markalanmış Dimensity 1050 olacağına dair söylentiler var. Cihazda 12GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı bulunacak.

Son olarak, Edge 40 Neo‘nun 5.000mAh kapasiteli bir batarya ile uzun süreli enerji sağlaması ve 68W hızında hızlı şarj desteği sunması öngörülüyor. Ek olarak, cihazın toz ve suya karşı dayanıklı olabileceğini belirten IP68 sertifikası olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x